Скільки фарби необхідно для фарбування коробки, якщо і висота, ширина та довжина дорівнюють 10 см,

10 см та 30 см відповідно? Витрати фарби станов- лять 1 г на кожні 100 см2. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Вячеслав Ковальчук.
Ответ:

Пошаговое объяснение:
Найдём площадь коробки :
2 * (ав + вс + ас)
а = 10 см
в = 10 см
с = 30 см

1) 2 * (10*10 + 10*30 + 10*30) =
2 * (100 + 300 + 300) = 2 * 700 = 1400 (см²) - площадь коробки
2) 1400 : 100 = 14 (г) - потребовалось краски

Ответ : 14 г
Отвечает Усманова Назгуль.

1) 2 * (10 * 10 + 10 * 30 + 10 * 30) = 1 400 см².

2) 1 400 : 100 = 14 г.