Скільки фарби необхідно для фарбування коробки, якщо її висота, ширина та довжина дорівнюють 10

см, 10 см та 30 см відповідно? Витрати фарби становлять 1 г на кожні 100 см2 Допоможiть будь-ласка даю 45 балiв

Ответы на вопрос

Отвечает Яриніч Віктор.

Ответ:

14г

Пошаговое объяснение:

2 сторони по 100 см2: 10 см * 10 см = 100 (см2)

4 сторони по 300см2: 10 см * 30 см = 300 (см2)

100 * 2 + 300 * 4 = 1400 (см2)

1400 см2 : 100 = 14 (г)