2. Розв'яжи задачу. 28 Швидкість пароплава за течією ріки 2в, км/год, а проти течії — 22 км/год.

Знайди: а) швидкість течії ріки; б) власну швидкість пароплава; 2 в) шлях пароплава за 2/3 год озером. Скажите В срочно там 10 баллов​

Ответы на вопрос

Отвечает Солнцев Иван.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) (26-22)/2=2(км/год) швидкість руху течії

2) 26-2=24(км/год) швидкість руху пароплава

3) Не можу відповісти, бо нажаль умова задачі не првельно побудована. Приношу свої вибачення