Червона Шапочка 0,3 год йшла лісом зі швидкістю 4,5 км/год, а потім злякалася та 0,25 год бігла зі

швидкістю 10,2 км/год. Який шлях подолала Червона

Ответы на вопрос

Отвечает Хурагандай Аялга.

1) 4,5 · 0,3 = 1,35 (км) - шла лесом;

2) 10,2 · 0,25 = 2,55 (км) - бежала по дорожке;

3) 1,35 + 2,55 = 3,9 (км) - весь путь Красной Шапочки.

Выражение: 4,5 · 0,3 + 10,2 · 0,25 = 3,9.

Ответ: 3 км 900 м.