Із листа фанери прямокутної форми зі сторонами завдовжки 30 дм і 20 дм вирізали квадрат , площа

якого становить 3/10 площі листа фанери. Чому дорівнює площа квадрата?

Ответы на вопрос

Отвечает Кромбалёв Тимофей.

Ответ:

30дм×20дм=600дм(площа листа)

600×3/10=180дм(площа квадрата)

Отвечает Маркевич Полина.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1) 30 * 20 = 600 (дм²) - площадь листа фанеры

2) 600 * 3/10 = 60 * 3/1 = 180/1 = 180 (дм²) - площадь вырезанного квадрата

Ответ 180 дм²