Познач число яке є оберненим до числа 9


Ответы на вопрос

Отвечает Гиляров Николай.

Ответ:

1/9

Пошаговое объяснение:

Обернені числа - це числа, в добутку яких отримуємо 1.

Щоб отримати одиницю, потрібно 9 * 1/9 = 1*9/9 = 1.