Розкрити дужки та спростити вираз: -(9у – 8х) + (-4у +11х - 5) 19х – 13у – 516х – 13у +5-16х –

13у +5-5у + 3х – 5​

Ответы на вопрос

Отвечает Вдовиченко Алексей.

-(9y-8x) + (-4y+11x-5)=

-9y+8x-4y+11x-5=

-13y+19x-5=

19x-13y-5