Зведіть подібні доданки -43х - 35у + 58х - 12у + 14 А) 15х - 47у +14 Б) 101х - 47у + 14 В) 15х +

47у +14 Г) -32ху + 14 Д) -18ху помогите пж

Ответы на вопрос

Отвечает Klymuk Masha.

Ответ:

А

Пошаговое объяснение:

Зводимо доданки з однаковим фігурантом(х, у або нічого)

х) -43х+58х=58х-43х=15х

у) -35у-12у=-47у

та залишаеться без змін 14

Складаємо все в купу і отримуємо

15х-47у+14 {Відповідь А}