Озв'язати рівняння: х : 2/7=-1.4. 2. Розв'язати рівняння: 40.5 : х = -9.


Ответы на вопрос

Отвечает Шакирова Лия.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

х : 2/7=-1.4

x = -1,4 * 2/7

x = -14/10 * 2/7

x = -2/5

2. Розв'язати рівняння:

40.5 : х = -9

x = -40,5 : 9

x = -4,5