Мотоцикліст проїхав 336 км. Перші три години він рухався зі швидкістю 64 км/год, решту шляху

проїхав за 2 год. У скільки разів швидкість на другому етапі шляху була більшою, ніж на першому?​

Ответы на вопрос

Отвечает Дробков Богдан.

Ответ:

64×3=192

336-192=144

144÷2=72

72÷64=1,125