Обчисліть масу натрій оксиду, необхідну для добування натрій гідроксиду масою 120 г.​


Ответы на вопрос

Отвечает Переверзева Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано

m(NaOH)=120 г

Найти

m(Na2O)-?

Решение

Na2O+H2O=2NaOH

n(NaOH)=m/M=120/40=3 моль

n(Na2O)=n(NaOH)/2=1.5 моль

m(Na2O)=n*M=1.5*62=93 г