Мотоцикліст проїхав 330 км за 5 год, причому перші 3 год він їхав зі швидкістю 60 км/год. Решту

шляху він проїхав за 2 год. У скільки разів швидкість руху мотоцикліста була більшою в останні 2 год?​

Ответы на вопрос

Отвечает Деревня Горная.

1)60*3=180(км)

2)330-180=150(км)

3)150:2=75(км/год)

4)75-65=10(км/год)