Який результат дістанемо, застосувавши розподільний закон множення для обчислення виразу (0,03 +

2,5) • 0,4?

Ответы на вопрос

Отвечает Новиков Дима.

Відповідь:

1,012

Покрокове пояснення:

0,03*0,4+2,5*0,4=0,012+1=1,012