Дріт завдовжки 350 м розрізали на дві частини так, що перша частина у 6 разів більша, ніж друга.

Знайдіть довжини кожної частини. А)300 м, 50 м Б)250 м, 100 м В)320 м, 30 м Г)280 м, 70 м

Ответы на вопрос

Отвечает Сергучова Дарья.

Відповідь:

300м. 50.

Покрокове пояснення:

x - одна частина

x*6 - друга частина

x+x*6=350

7x=350

x=350÷7

x=50

x*6=50*6=300