Дріт завдовжки 250 м розрізали на 3 частини. Дві з них рівні між собою, а третя частина на 10 м

довша від кожної з перших двох. Якої довжини більша частина дроту?

Ответы на вопрос

Отвечает Комарова Вика.

2x+x+10=250

3x=250-10

3x=240

x=80 - довжина кожної з двох рівних між собою частин

80+10=90 - довжина третьої частини