Розкрийте дужки і зведіть подібні доданки у вказаномц виразі: (n - m) - (- 3m - 2n)


Ответы на вопрос

Отвечает Клокова Даша.

Ответ:

(n - m) - (- 3m - 2n)= n-m+3m+2n= n+2n-m+3m= 3n+2m