З однієі ділянки зібрали 4 мішки картоплі а з другої 6 масса всіх ділянок 420


Ответы на вопрос

Отвечает Махонина Юлия.

Ответ:

на першій ділянці 168, а на другій 252

Пошаговое объяснение:

6+4=10

420 : 10= 42

4*42=168

6*42=252

Отвечает Лазаренко Людмила.

Ответ:

Маса одного мішка картоплі 42кг

Пошаговое объяснение:

1) 420÷(6+4)=42кг

Честно, може має бути інша відповідь, але нема питання.