На заправнії станції підприємства запас бензину становив 850л. За перший день використали 20%

усього бензину, а за другий день-35% решти.Скільки бензину використали за другий день? (До неділі треба зробити допоможіть пж

Ответы на вопрос

Отвечает Труфанова Виктория.

Пошаговое объяснение:

Усього було 850. Щоб знайти один відсоток від 850 літрів треба це число поділити на сто.

1). 850÷100=8,5(один процент)

2). 8,5×20=170(літрів витратили за перший день)

3). 850-170=680(літрів залишилось)

4). 680÷100=6,8(один відсоток від залишеного)

5). 6,8×35=238(витратили на другий день)

Отвечает Гаевая Диана.

Ответ:

Пошаговое объяснение: