4. Визнач, скільки коренів має рівняння –6(2 - 3x) = 18х -7.​


Ответы на вопрос

Отвечает Артемова Лиза.

Ответ:

-6)2-3х)=18х-7

-12+18х=18х=18х-7

18х-18х=-7+12

0=5

коренів немає

Надеюсь помогла.