поможіть!!! У понеділок на склад завезли 28.8 т моркви, а у вівторок – у 3,2 рази менше, ніж у

понеділок. Скільки моркви завезли в середу, якщо за три дні було завезено моркви 50 т ?

Ответы на вопрос

Отвечает Гурна Мария.

Ответ:28.8:3.2=9

28.8+9=37.8

50-37.8=12.2

В.12.2 в середу

Отвечает Галимов Камиль.

Відповідь:12.45Т моркви

Покрокове пояснення:28.8:3.2=8.75

28.8+8.75=37.55

50-37.55=12.45