Математика 6 класс сборник задач, трэбы пафарбаваць 70 метра квадратных паверхняй сцяны. 80% работы

выханана якую плошчу застолося пафарбаваць?

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Ангелина.

Ответ:

14м

Пошаговое объяснение:

70/100=0.7

0.7*80=56

70-56=14