За 1,4 кг цукерок заплатили 34,3 грн. Скільки треба заплатити за 2,5 кг таких цукерок?


Ответы на вопрос

Отвечает Осетрова Александра.
1)34,3÷1,4=24,5 (грн)
2)24,5×2,5=61,25 (грн) будуть коштувати 2,5 кг таких цукерок.
Відповідь:61,25 грн.