Велосипедист першого дня їхав 4години,а другогр-6годин.Дрругого дня він проїхав на 28км більше,ніж

першого рухаючись з однаковою швидкістю.Скільки кілометрів долав велосипедист кожноного дня?

Ответы на вопрос

Отвечает Макеев Артур.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

6-4=2-на стільки він більше часу Їхав другого дня

28:2=14-м/год швидкість велосипедиста

4*14=56-км першого дня

6*14=84-км другого дня