Розв'яжи задачу. Велосипедист першого дня тренувався 6 год, а другого 7 год. Другого дня в проїхав

на 20 км більше, ніж першого, рухаючись з однаковою швидкістю. Скільки кілометрів долав велосипедист кожного дня? ( чотири дії ) ​

Ответы на вопрос

Отвечает Nuradinova Nazerke.

Відповідь:

7-6=1

1час=20км

6*20=120км(перший день)

7*20=140км(другий день)

Покрокове пояснення: