У парку ростуть берези, ялинки і клени; всього 85 дерев. Скільки кленів росте у парку, якщо їх у

двічі менше, ніж беріз і на 5 менше, ніж ялинок?

Ответы на вопрос

Отвечает Simonkhyk Leonid.

Ответ:

Пошаговое объяснение:нехай кленів було х,тоді берез було х+87, а дубів 560-х Всього дерев було 966 Складемо рівняння

х+х+87+560-х=966

х=966-87-560

х=319 було кленів

Отвечает Сова Виктория.

Ответ:Нехай кленів у парку х,тоді кількість берез становить -2х,а кількість ялинок (х+5).Якщо за умовою у парку 85 дерев,то маємо рівняння:

х+2х+(х=5)=85

Розв'яжемо його:

х+2х+(х+5)=85

4х=85-5

4х=80

х=80:4

х=20 кленів

Отже,берез у парку було 20*2=40,а ялинок у парку було 20+5=25

Перевіримо:20+40+25=85

Відповідь: кленів у парку 20, 40 безез,25 ялинок

Пошаговое объяснение: