Розв'язати задачу рівнянням. В одному ящику в 4 рази більше яблук, ніж у другому. Скільки

кілограмів яблук у другому ящику, якщо їх у ньому на 18 кг менше ніж у першому?Даю 20 балів​Пожалуста СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Северенюк Даша.

Пошаговое объяснение:

Х кг во 2 ящике

4х кг в 1 ящик

4х-х=18

3х=18

Х=18:3

Х=6 кг во 2 ящике

4×6=24 кг в 1 ящике

Ответ : 6 кг во 2 ящике

Отвечает Леденёв Вадим.

Ответ:

6 кг

Пошаговое объяснение:

нехай 4х- це стільки кг в одному ящику

тоді х - у другому

Складемо рівняння:

х+18=4х

4х-х=18

3х=18

х=6