2) Сума трьох послідовних непарних чисел дорівнює 123. Знайди цi числа.​


Ответы на вопрос

Отвечает Русс Герман.

Нехай найменше з послідовних чисел буде х, тоді наступні будуть х + 1 і х + 2

х + (х + 1) + (х + 2) = 123

х + х + х = 123 - 1 - 2

3х = 120

х = 120 : 3

х = 40

------------------

40 + (40 + 1) + (40 + 2) = 123

40 + 41 + 42 = 123

123 = 123

Перше послідовне число 40;

Друге послідовне число 40 + 1 = 41;

Трете послідовне число 40 + 2 = 42.

Відповідь: 40, 41 , 42.