Визначте кількість речовини сульфур (VI) оксиду, який потрібен для реакції з кальцій оксидом

кількістю речовини 4 моль.

Ответы на вопрос

Отвечает Котов Кирилл.

Ответ:

4 моль

Объяснение:

SO²+CaO=CaSO³

Находим молекулярную массу SO²:

M(SO²)=32г/моль+16г/моль×2=64г/моль.

Находим молекулярную массу CaO:

М(CaO)=40г/моль+16г/моль=56г/моль.

Так как в условии задачи в реакцию вступило 4 моль вещества CaO, умножим М(CaO)=4моль×56г/моль=224г.

х 256г

SO²+ CaO=CaSO³

64г/моль 56г/моль

x=64×224÷56= 256 г.

n=m/M

n(SO²)=256г÷ 64г/моль = 4моль