Як розв'язати це рівняння? 12,4+8,3x+1,5x=34,94


Ответы на вопрос

Отвечает Максакова Екатерина.

Ответ:

2,3

Пошаговое объяснение:

12,4 + 8,3x + 1,5x = 34,94

8,3x + 1,5x = 34,94 - 12,4

9,8 * x = 22,54

x = 22,54 : 9,8

x = 2,3

Ответ: 2,3