за перший день туристи пройшли 44% запланованого шляху за другий -25% шляху що залишився а за

третій_ решту 21 км Яку відстань пройли туристи за три дні

Ответы на вопрос

Отвечает Петраковская Юлия.

Ответ:

1) 21*0,25=5,25 км-2 день

2) 5,25+21=26,25 км-2 та 3 день

3) 100%-44%=56% (2та 3 день)

4) 26,25*44%/56%=20,625 км -1 день

5) 20,625+26,25=46,875 км -весь шлях

Пошаговое объяснение: