за перший день туристи пройшли 40% запланованого шляху на другий день 25% шляху що залишився а за

третій день решту 18 км. Яку відстань пройшли туристи за 3 дні?​

Ответы на вопрос

Отвечает Бурьян Алексей.

Ответ:

1) 18 * 25 % : 75 % = 6 км - 25 % шляху за другий день що залишився  після першого дня

2)  6 + 18 = 24 км за ІІ та ІІІ день - 60 % всього шляху

3) 24* 40 % : 60 % =16 км пройдено за І день

4) 16+6+18=40 км відстань яку туристи пройшли за ІІІ дні.

І день-40% з 40 км-16 км

ІІ день- 40-16=24*25%=6 км

ІІІ день- 18 км

Пояснення до першої дії:

І день - 40 % всього шляху

ІІ день - 25 % шляху що залишився тобто, шляху за ІІ та ІІІ день разом(100 %) .Получається що 25 %- ІІ день і 100-25=75 % ІІІ день( 18 км), тому 18 множимо на 25 % та ділимо на  75%, що дорівнює 6 км, що є пройдено за ІІ день!!!!

Пошаговое объяснение: