Кролик зі своїм дядьком може з'їсти одну морква за 12 хвилин. Дядько може з'їсти таку ж моркву за

36 хвилин. За скільки часу таку ж моркву може з'їсти Кролик? допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Агавич Александр.

Ответ:

18 минут

Пошаговое объяснение:

Вся морковка = 1

1) 1 : 12 = 1/12 (часть) - морковки съедают за 1 минуту кролик вместе с дядей

2) 1 : 36 = 1/36 (часть) - морковки съедает за 1 минуту дядя

3) 1/12 - 1/36 = 3/36 - 1/36 = 2/36 = 1/18 (часть) - морковки съедает за 1 минуту кролик

4) 1 : 1/18 = 1 * 18/1 = 18/1 = 18 (минут) - может съесть морковку кролик

Отвечает Бардин Константин.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

1 : 12 = 1/12 частини моркви з'їсть за 1 хвилину кролик разом з  дядьком

1 : 36 = 1/36  частину моркви з'їсть за 1 хвилину дядько

1/12 - 1/36 = 3/36 - 1/36 = 2/36 = 1/18  частину моркви з'їсть за 1 хвилину кролик

1 : 1/18 = 1 * 18/1 = 18/1 = 18 хвилин за стільки часу таку ж моркву може з'їсти кролик