Потяг подолав відстань між двома станціями за 3 год. Яка відстань між цими станціями, якщо потяг

рухався зі швидкістю 60 км/год?

Ответы на вопрос

Отвечает Пожарская Катя.

Ответ:

180 (км)

Пошаговое объяснение:

S= V*t

60 (км/год) * 3 (год) = 180 (км)