Сторони одного трикутника дорівнюють 10 см , 15 см і 25 см. У подібного трикутника найбільша

сторона дорівнює 5 см . Знайдіть периметр подібного трикутника. Хелппп!!!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Меликов Артур.

Відповідь:

10 см перметр

Покрокове пояснення:

якщо найбільша сторона в простому трикутнику дорівнює 25 а в подібному 5

1.)25:5=5 (це відношення)

ТЕпер всі числа а тобто 25,15,10 ділим на відношення тобто 5 і получаєм сторони подібного трикутника 2.)25:5=5см

3.)15:5=3см

4.)10:5=2см

Р=5+3+2=10см