Сторони одного трикутника дорівнюють 3 см, 6 см, 7 см, а дві сторони подібного подібного йому

трикутника дорівнюють 15 см і 35 см. Знайдіть довжину третьої сторони.​

Ответы на вопрос

Отвечает Chuishbayeva Saule.

Відповідь: Сторони одного трикутника дорівнюють 3 см, 6 см, 7 см, а дві сторони подібного подібного йому трикутника дорівнюють 15 см і 35 см.Трикутники є подібними,

Отже 3/15=7/35=6/?=5

Тоді третя сторона другого трикутника=30см

Покрокове пояснення:

Отвечает Рейдла Сандер.

Відповідь:

30 см

Покрокове пояснення:

У подібних трикутників сторони пропорційні

\frac{3}{15} =\frac{1}{5}   коефіцієнт подібності

\frac{7}{35} =\frac{1}{5} коефіцієнт подібності

позначимо третю сторону  х, тоді

\frac{6}{x} =\frac{1}{5}

x=\frac{6*5}{1}=\frac{30}{1}=30 см