Периметр прямокутника дорівнює 94,8 см, а одна зі сторін на 37 % більша за іншу. Знайдіть площу

прямокутника. Без рівняня будь ласка)

Ответы на вопрос

Отвечает Комоватов Слава.

Ответ:

2095,5см квадратних

Пошаговое объяснение:

Знайдемо сторону 1 і 3(37%):

94,8*37%=35,1см

Інші сторони(63%) будуть дорівнюватиЖ

94,8*63%=59,7см

Перемножимо все:

59,7*35,1=2095,5см квадратних