До магазину завезли 600 кг фрукті, з них 40% становили персикив, 25% -груші, решта - яблука.

Скільки( у кг) завезли до магазину А)персиків, Б) груш? В) яблук? СРОЧНО пж​

Ответы на вопрос

Отвечает Ауелбекова Акниет.
1) 600:100•40=240(кг) персиків;
2)600:100•25=150(кг) груш
3)600-390=210(кг) яблук
Відповідь: 240кг персиків, 150кг груш, 210 кг яблук