Помогите решить задачу!!!!! Пожалуйста!!!!! До магазину завезли яблука та груші, причому груші

становили 35% завезених фруктів. Яблук було на 126 кг більше, ніж груш. Скільки всього кілограмів яблук та груш завезли до магазину?

Ответы на вопрос

Отвечает Суханова Ольга.
1) 100-35=65% усіх фруктів становили яблука
2) 65-35=30% яблук більше ніж груш і це 126 кг
3) 126 кг - 30%
    х кг - 35%
    х=126*35/30=147 кг груш
4) 147+126= 273 кг яблук
5) 147+273=420 кг фруктів всього завезли до магазину