Яку роботу потрібно виконати, щоб підняти цеглу масою 2 тони, на висоту 6 см


Ответы на вопрос

Отвечает Рехлясов Андрей.

m=2*10³ кг

h=6*10⁻² м

А-?

А=Fh

F=mg

A=mgh

A=2*10⁴*6*10⁻²=12*10² Дж