У прямокутному трикутнику abc <c=90° <a=30°. ab=10 см знайдіь ас і вс (СРОЧГООООООО БУДЬ

ЛАСКА)​

Ответы на вопрос

Отвечает Галюга Софья.

Ответ:

5 см;  3√5 см

Пошаговое объяснение:

ВС=1/2 АС=10:2=5 см за властивістю катета, що лежить проти кута 30°

АС=√(АВ²-ВС²)=√(100-25)=√75=3√5 см за теоремою Піфагора