Накреслити три відрізки перший 6см 2 наполовину довший ніж перший а третій у 3 рази коротший від

другого

Ответы на вопрос

Отвечает Чижов Валерий.

Ответ:

Ну дивись:

1) 6 ÷ 2 + 6 = 9( см ) -- другий відрізок;

2) 9 ÷ 3 = 3 ( см ) -- третій відрізок.