В 1 ящику було в 4 рази більше слив,ніж в 2 ящику .Коли із 1 ящика взяли 13,6кг слив,а в 2 ящику

поклали 28,4 кг слив ,то в обох ящиках стало порівну .Скільки кг слив було спочатку в кожному ящику? Розв'язання треба записати рівнянням ​

Ответы на вопрос

Отвечает Рыженко Андрей.

Ответ:

Пошаговое объясобъяснениеобъясобъяснениенениеобъясобъяснениеобъясобъяснениенениенениеОтвет:

1-- 5x

2--x

5x-25=x+15

4x=10

x=10

1-- 5x=5*10=50(кг)

2--х=10(кг)

1 - 2 = 3

28 х - 13

х = 12

вот тактакнениетактакнениетактактакнениетактакнениетак