Задача: У першому ящику було в 5 разів більше слив, ніж у дру- гому. Коли з першого ящика взяли

25 кг слив, а в другий поклали ще 15 кг, то в обох ящиках слив стало порівну. Скільки кілограмів слив було в кожному ящику спочатку?

Ответы на вопрос

Отвечает Свирская Марина.

Відповідь:

було у другому ящику х

було у першому ящику 5х

стало у другому х+15

стало у першому 5х-25

складемо рывняння

5х-25=х+15

5х-х=25+15

4х=40

х=40:4

х=10 кг було у другому ящику

10*5=50 кг було у першому ящику

Покрокове пояснення: