У двох вагонах потяга їхало пасажирів.Після того як з першого вагону вийшли 26 пасажирів,а з

другого-17 пасажирів,у першому вагоні стало пасажирів удвічі більше ,ніж у другому.Скільки пасажирів було в кожному вагоні спочатку.

Ответы на вопрос

Отвечает Исабек Алиби.

Ответ:

х пассажиров в каждом вагоне было

х-26 в 1 вагоне после остановки

х-17 пассажиров во 2 вагоне

2(х-26)=х-17

2х-52=х-17

2х-х=-17+52

х=35 пассажиров было в каждом вагоне сначала

Отвечает Жалгас Аружан.

Ответ:

х пассажиров в каждом вагоне было

х-26 в 1 вагоне после остановки

х-17 пассажиров во 2 вагоне

2(х-26)=х-17

2х-52=х-17

2х-х=-17+52

х=35 пассажиров было в каждом вагоне сначала

Пошаговое объяснение: