На першій стоянці в 3 рази більше автомобілів, ніж на другій. Коли з першї поїхало 10 авто, а на

другу приїхало 10 , то то на обох стоянках автомобілей стало порівну. Скільки автомобілів було на першій стоянці з початку? (Допоможіть якщо не важко)

Ответы на вопрос

Отвечает Глазков Кирилл.

Ответ:

30

Пошаговое объяснение:

3x - начальное количество автомобилей на 1-й стоянке.

x - начальное количество автомобилей на 2-й стоянке.

3x-10=x+10

3x-x=10+10

x=20/2

x=10 - начальное количество автомобилей на 2-й стоянке.

3·10=30 - начальное количество автомобилей на 1-й стоянке.