Користуючись теоремою, оберненою до теореми Вієта, установіть, чи є числа -1 і 5 коренями рівняння

x ² + 4x - 5 = 0​

Ответы на вопрос

Отвечает Филимонова Аня.

Ответ:

нет

Пошаговое объяснение:

а=1,b=4,c=-5

D=16-4×1×(-5)=16+20=36

√D=√36=6

x1=-4+6/2×1=1

х2=-4-6/2×1=-5