Периметр прямокутника дорівнює 36см.Його ширина 8см. Обчисли площу прямокутника.


Ответы на вопрос

Отвечает Ismailov Jambo.

полупериметр: 36 : 2 = 18(см)

длина: 18 - 8 = 10(см)

площадь: 10 * 8 = 80(см)