Запиши як суму розрядних доданків кожне із чисел: 589 490 812 500 142 209


Ответы на вопрос

Отвечает Кот Саша.

Пошаговое объяснение:
589=500+80+9
490=400+90
812=800+10+2
500=Прости, не знаю  
142=100+40+2
209=200+9