В коробці лежать 12 зелених і 16 синіх куль. ка ймовірність того, що обрана навмання кулька

виявиться

Ответы на вопрос

Отвечает Тарасюк Ирина.

Ответ:

18+12=30,12/30=0.4 вероятность вытянуть голубой шарик.