На першій полиці було у 4 разибільше книжок, ніжна другій. Коли з першої полиці забрали 14 книг, а

на другу поклали 10, то на обох полицях стало порівно книжок. Скільки книжок було на кожній полиці спочатку.? Пж допоможіть

Ответы на вопрос

Отвечает Иванова Лиза.
Ответ: Нехай на першій полиці буде х книг, тоді на другій 4х;
складаємо пропорцію відповідно умові:
4х-14=х+10
4х-х=10+14
3х=24
х=24:3
х=8
На другій полиці було 8 книг, тоді на першій:
8*4=32 книг